Menu

Listopad ve znamení erotiky

27.9.2013 - Párty
Listopad ve znamení erotiky
images

Marcello Bravo – nejlepší striptér současnosti

V nepřívětivém podzimu míří do pražského klubu SaSaZu největší striptérská show. Elitní špičkoví striptéři a striptérky vás chladnými rozhodně nenechají! Zapomeňte na začátečnické svlékání kalhot. Aktéři mají důsledně propracovanou choreografii, kterou doplňuje energická hudba. V pražském klubu SaSaZu nesmíte 16. listopadu rozhodně chybět! Sexy těla, vášnivé tance a smyslné pohyby vás rozžhaví na maximum.

Nechte se unést….

Marcello Bravo je v současnosti nejlepší světový striptér a zároveň motor celého projektu. Show představuje příběh slavného striptéra, který si na tuto událost vytvořil tým složený z tanečníků a tanečnic, striptérů a striptérek, akrobatů a polykačů ohně. Show je to opravdu světová. Představí se vám umělci například z Polska, Řecka, Itálie, Holandska, Rumunska, Rakouska nebo rovněž z Jižní Afriky či USA. Večerem vás bude provázet Radek Jirgl, který mimo jiné moderoval i pro satelitní televizi Eurosport. Hostem večera je David Bisek, známý ze soutěže Hlas Česko Slovenska, který je nezapomenutelný díky svému jedinečnému hlasu a neotřelé vizáži. Dynamická show vás jistě rozparádí tak, že plánovaná afterpárty bude jistě ideální tečkou, která bude zcela v režii DJ GIACOMO neboli Jakuba Kociána.

510d1c5cb559a70772500300-62654

Akrobatické kousky jsou součástí vystoupení

Vstup na World Strip Show Story si zajistíte zakoupením lístku v hodnotě 390 Kč. Pro náročnější diváky jsou nachystány VIP vstupenky v hodnotě 2190 Kč. Pak se již budete starat pouze o to, jestli si dáte pivo, víno nebo něco ostřejšího. Cena vstupenek se bude s přibližujícím termínem zvyšovat. Nerozmýšlejte se dlouho a vydejte se na pořádně žhavou show nabrat inspiraci!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *