Menu

Zajistěte si na Silvestra super ohňostroj

8.12.2014 - Párty, Zábava
Zajistěte si na Silvestra super ohňostroj

Poslední den roku se mílovými kroky blíží. Pokud jste ještě nenaplánovali, kde a s kým tento den strávíte, máte nejvyšší čas, abyste na tom začali pracovat. K Silvestru patří pořádná párty, nejen hudba, dobré jídlo, alkohol, ale i zábavná pyrotechnika. I přesto, že jste amatéři, tak můžete mít opravdu super ohňostroj. Stačí k tomu málo, zavítejte na e-shop tarra.cz a vyberte si, co pro vás bude tou nejlepší volbou!

Zábava musí být především bezpečná, nepodceňujte tedy výběr kvalitní pyrotechniky, obracejte se vždy na takové prodejny, které vám ji poskytnou. Tipem k nákupu může být i baterie výmetnic, třeba zrovna taková, která nabídne 50 ran – to je už vskutku výborná podívaná, která bude stát za to.

Baterie výmetnic zajistí skvělou půlnoční atmosféru

Baterie výmetnic je zárukou správného silvestrovského ohňostroje /

Baterie výmetnic je zárukou správného silvestrovského ohňostroje /

Baterie výmetnic představuje třetí kategorii třídy nebezpečí, můžete ji tak zakoupit podle současných právních norem od 21 let. Pokud by vám nestačilo 50 světelných efektů, nezoufejte. Součástí balení je totiž plastová spojka klip+klap, která slouží k propojení více výmetnic mezi sebou. Jedním zapálením tak postupně aktivujete tolik výmetnic, kolik vzájemně propojíte.

I pokud nepatříte mezi přílišné pařmeny, je velmi pravděpodobné, že právě na Silvestra uděláte výjimku a odvážete se. Nový rok je zcela jistě zapotřebí přivítat ve velkém stylu. Je celkem jedno, kde budete. Důležité je, abyste večer a noc strávili s lidmi, na kterých vám záleží, s lidmi, kteří nepokazí žádnou legraci. Vybavte se na tento večer, i co se týká pyrotechniky. Baterie výmetnic je ideální volbou téměř pro každého – jedná se totiž, v případě, že budete postupovat tak jak se má a dodržovat návod, o bezpečnou pyrotechniku, která jistě zajistí dostatečnou podívanou na noční obloze – neměla by tak chybět nikde, kde je požadavek na tu správnou silvestrovskou atmosféru!

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *