Menu

Za zábavou na Matějskou!

17.3.2014 - Zábava
Za zábavou na Matějskou!
matejska-pout-2010

Na Matějské je jednoduché vrátit se do dětství

Hledáte zábavu, která by se líbila celé rodině? Máte už dost přeplněných nákupních center? Vyrazte na Matějskou, kde vás čeká den plný zábavy, adrenalinu a pěkných zážitků. Nemusíte se obávat, že se bavit budou pouze děti. Díky velkému počtu atrakcí udělá Matějská pouť radost dětem i dospělým.

Nejslavnější pouť v České republice

Když se řekne pouť, vzpomene si téměř každý na Matějskou. Ne nadarmo je tou nejslavnější a nejznámější poutí v republice. Možná je to dáno místem, možná tradicí a možná zábavou, kterou vám nabízí. První zmínky o Matějské se datují na konec 16. století a název nese podle patrona řemeslníků, řezníků, cukrářů, krejčích a kovářů. Matějskou pouť dnes najdete ve Stromovce, která se nachází v těsné blízkosti Letné. Rozsáhlý park dodává Matějské kouzelnou atmosféru, která vás pohltí ihned po příchodu. Na pouti najdete spousty atrakcí od nejmenších po pořádně adrenalinové. Malé děti se určitě skvěle pobaví na ponících, skákacích hradech, trampolínách nebo vláčcích. Pro větší jsou nachystány horské dráhy, ruské kolo, dům hrůzy, kyvadlo a další zajímavé kolotoče, které prověří vaše žaludky. V areálu se samozřejmě nachází také rozmanité občerstvení a stánky se suvenýry.

thumb_COLOURBOX6443088

Nezapomeňte si zakoupit sladkou vzpomínku

Matějskou pouť můžete navštívit až do 30. dubna a to ve dnech od úterý do neděle včetně svátků a prázdnin. Za vstupné utratíte 25 Kč a za atrakce od 40 Kč do 200 Kč. Udělejte si výlet do Prahy a využijte šanci navštívit největší pouť v České republice.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *