Menu

Vybrat si partnera podle čichu? Žádné scifi, s feromon párty realita!

30.10.2014 - Párty
Vybrat si partnera podle čichu? Žádné scifi, s feromon párty realita!

Již jste slyšeli o novém stylu seznamování se? Že nevíte, o čem mluvím? Řeč je o tzv. feromon párty. Stále nevíte, o čem je řeč? Tak čtěte dál. Dnes se dozvíte, co v oblasti seznamování se je zrovna IN.

Momentálním hitem v oblasti seznamování je tzv. feromon párty. Jak někteří z vás již tuší. Feromon párty je odvozena od slova feromony, což jsou přírodní chemické látky, které naše tělo vysílá směrem k opačnému pohlaví. A právě o to na feromon párty jde. Najít toho partnera, který pro vás a váš čich má ty nejpřitažlivější feromony. Je to jako vybírání parfému podle vůně.

ID-10054161Feromon párty míří k nám

Feromon párty získala velkou oblibu v USA, posléze ve Velké Británii a teď se pomalu, ale jistě začíná šířit celým světem.

Jak to vlastně funguje?

Feromon párty fungují na celkem zvláštním principu. V první řadě si musíte koupit naprosto nové bavlněné tričko a tři noci po sobě se v něm vyspat. V tričku se ale nesmíte nijak vonět, aby nenasálo vůni voňavky, deodorantu či sprchového šampónu. Tričko musí nasát čistě jen a jen vaši vlastní vůni.

S tímto tričkem pak dorazíte na párty, kde se po zbytek večera producírujete jako páv a namísto svého pestrobarevného ocasu se honosíte vašimi feromony. A zároveň „očicháváte“ své protějšky a testujete, která vůně na vás bude působit zcela omamně.

Líbí se vám seznamování pomocí feromon párty? Pak uspořádejte svoji vlastí.

ID-10054133

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *