Menu

V Prostějově to žije aneb Prostějovské léto 9+1

15.7.2013 - Festivaly, Koncerty, Zábava
V Prostějově to žije aneb Prostějovské léto 9+1
prostějovské náměstí TGM

prostějovské náměstí TGM

Prostějováci a všichni, kteří to do tohoto okresního města nemají příliš daleko, se toto léto rozhodně nebudou nudit! Díky akci Prostějovské léto 9+1 je totiž čeká vskutku bohatý kulturní program. Těžit z něho budou v podstatě všechny věkové generace. Na své si tedy přijdou jak děti, tak i mládež a dospělí.

Prostějovské léto 9+1 začalo již ve čtvrtek 4. července a o týden později potom 11. července. Další pokračování má již tento čtvrtek 18. července, kdy hlavním trhákem programu bude rockový minikoncert slovenského zpěváka Miry Šmajdy, který vystoupí od 21 hodin na hlavním náměstí TGM před radnicí.

Miro Šmajda i No Name

Další dny Prostějovského léta 9+1 budou v následující čtvrtky, tedy 25. července, 1. srpna, 8. srpna, 15. srpna, 22. srpna, 29. srpna a potom ještě 1. září a 20. září. Doprovodných akcí bude celá řada, zmíníme pouze ty nejlákavější, mezi které lze zařadit mimo vystoupení Mira Šmajdy ještě 1. srpna Středověkou noc, 15. srpna noc se Ska, kdy se představí kapely Něco mezi a Ska´n´daal nebo 29. srpna koncert skupiny No Name.

Těšit se můžete i na improvizované letní kino v zahrádce Národního domu. Ve všechny dny si samozřejmě můžete dopřát dobré jídlo a pití!! V Prostějově se zkrátka letošní prázdniny budete bavit, takže určitě se zastavte!

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *