Menu

Sázavafest 2015

18.6.2015 - Festivaly
Sázavafest 2015
Sázavafest

Sázavafest

Populární tuzemský festival Sázavafest letos oslaví své 15. narozeniny a vy byste u toho rozhodně neměli chybět! Čeká na vás totiž spousta skvělých interpretů a bohatý doprovodný program. Užijte si letní dny ve velkém stylu na jednom z nejoblíbenějších hudebních festivalů u nás.

Oslavy ve velkém stylu

A kdo na vás bude letos ve Světlé na Sázavou čekat? Tak například legendární kapela Alphaville a Kosheen. Ze zpěváků si můžete přijít poslechnout Tomáše Kluse, Rytmuse, Xindla X, Vladimíra Mišáka, Vlastu Horvátha a dokonce i stálici českých hitparád Václava Neckáře. Krev v žilách vám nepochybně rozproudí i kapely Mig 21, Tata Bojs, Vypsaná fixa, Wohnout, Škwor apod. Každý si v tak bohatém programu jistě najde své oblíbence. Naváhejte a zavítejte na letošní Sázavafest, který je již patnáctým v pořadí. Čeká na vás bohatý doprovodný program včetně autorského čtení Michala Viewegha a populární šou Lukáše Pavláska Na stojáka. Tři dny na přelomu července a srpna budou doslova přeplněné skvělou zábavou, a proto byste si je neměli nechat ujít ani vy.

Sázavafest 2015

Užijte si letní dny na Sázavafestu

Užijte si letní dny na Sázavafestu

Letošní ročník Sázavafestu se opět koná ve Světlé na Sázavou. Na místo se snadno dopravíte vlakem nebo autem, které můžete nechat zaparkované na organizátory vyhrazené ploše vedle stanového městečka. Lístky jsou v předprodeji již nyní na Ticketportalu a jejich cena je velmi příznivá. Občerstvení v areálu hudebního festivalu je samozřejmostí, takže se můžete těšit na rozmanité druhy jídel, nápojů a drinků. Chybět nebudou ani zábavné atrakce a propagační akce různých subjektů. Kromě poslechu hudby si tak můžete i zasoutěžit o spoustu lákavých cen. Přijďte si užít jedinečnou atmosféru letního festivalu do Světlé nad Sázavou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *