Menu

Přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis

15.5.2015 - Festivaly, Zábava
Přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis

Letos se opět koná tradiční přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis

Letos se opět koná tradiční přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis

Máte rádi ohňostroje? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít v pořadí již 18. přehlídku ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis, v jejímž rámci můžete od 28. května do 20. června navštívit hned několik ohňostrojů.

Kdy a kde?

Brněnská přehlídka ohňostrojů se již stala jakousi tradicí, na kterou se každoročně těší tisíce návštěvníků. A není se ani čemu divit. Program akce Starobrno Ignis Brunensis slibuje ty nejlepší ohňostrojové show, které bude doprovázet atraktivní hudba. Většina těchto ohňostrojů bude jako vždy náležet do oblasti Brněnské přehrady a blízkého okolí. Zde se budou konat hlavní soutěžní ohňostroje a to 6., 10., 13. a 17. června, vždy od 22:30 hodin. Zahajovací ohňostrojové PRELUDE však bude již 28. května a to v centru Brna. Poslední závěrečný nesoutěžní ohňostroj můžete vidět 20. června nad hradem Špilberk. Neváhejte a navštivte i vy tuto jedinečnou soutěžní show.

Jak je to s místy a dopravou?

Přijďte si užít ohňostrojovou show

Přijďte si užít ohňostrojovou show


Protože se tato divácky velmi oblíbená akce pořádá v Brně již poněkolikáté, je vše řádně připraveno i pro velký nával návštěvníků. Co se týče soutěžních ohňostrojů na Brněnské přehradě, bude posílena MHD doprava. Pokud se na akci chystáte autem, ponechte je zaparkované v Brně – Modřicích u OC Olympia, odkud budou vypravovány zvláštní spoje přímo na brněnské ohňostroje a zpět. Jestli chcete získat skutečně skvělý výhled a dobře slyšet doprovodnou hudbu, rezervujte si včas místo na tribuně u Brněnské přehrady (cena za místenku je 200 Kč, k dostání již nyní v předprodeji). Ti z vás, kteří odtud budou stát dál, se nemusí obávat, že by přišli o poslech doprovodné hudby. Ta totiž bude po dobu akce vysílána na vlnách rádia KISS HÁDY, a proto vám postačí mít po ruce mobilní přijímač a můžete si vychutnat ohňostroj naplno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *