Menu

Pořiďte si super vychytávky na letní festival

9.7.2013 - Festivaly, Nakupování, Zábava
Pořiďte si super vychytávky na letní festival

Léto přeje festivalům a ti zběhlejší z vás, co jich několik navštíví každý rok, jistě už dobře ví, jaké věci si mají na takový festival přibalit. My se ale dnes odpoutáme od takových těch klasických věcí typu spacák a karimatka a představíme si několik úžasných vychytávek, které vám na podobných akcích jistě také přijdou vhod.

Gumáky můžete nechat doma

letos bez gumáků a stylově

letos bez gumáků a stylově

Často se na festivalu setkáte s blátem a hromadou další špíny, která může zaútočit na vaše boty. Řešením byly až doposud tradiční gumáky, ale ty už sebou tentokrát balit nemusíte. Stačí si pořídit tzv. Boot Fest návleky, které se nabízejí v různobarevném provedení a po složení zaberou v batohu jen minimum místa.

Pryč s otravnými komáry

skvělý a navíc praktický doplněk

skvělý a navíc praktický doplněk

Známe to každý – ten odporný bzučivý zvuk a ruku plnou komářích štípancům. Předejít tomu můžete tradičně repelenty nebo také moderními náramky, které od vás tyto okřídlené nepřítele odradí. Opět jich existuje hned několik barev, takže  budou vypadat skvěle na ruce společně s vaší festivalovou páskou.

Peníze v bezpečí

populární money band

populární money band

Mít neustále oči na peněžence není zrovna nejvhodnější způsob, jak si užít festival. Peněženka navíc zabírá značné množství cenného místa ve vaší tašce, takže jistě uvítáte money band – pásek na uložení bankovek. Zachytit jí můžete i kreditku, studentský průkaz nebo zpáteční lístek na vlak.

Čistota nade vše

papírové mýdlo

papírové mýdlo

Ne vždy máte možnost si na festivalu nebo kdekoliv v přírodě umýt ruce. Někdo sebou pro tyto případy nosí balení desinfekčních gelů, ti informovanější již objevili kouzlo papírového mýdla. To vám opět ušetří spousta místa a navíc dodá vašim rukou lehkou vůni růží.

Balení vše v jednom

ekologický festivalový box

ekologický festivalový box

Další zajímavostí je festivalová krabice CoolFest. Ta obsahuje dva spacáky, stan a čtyři LED kolíčky na jeho upevnění. V noci jej tak najdeme mezi spoustou dalších velmi snadno. Součástí balení jsou i dvě Vapur láhve, otvírák a deset svítících náramků. S touto výbavou jste na festival opravdu už kompletně připraveni!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *