Menu

Pobavte své děti – s oblíbeným Brumíkem!

13.7.2013 - Párty, Zábava
Pobavte své děti – s oblíbeným Brumíkem!
pr-brumik_zoo_550_crop

Navštivte s Brumíkem vaši oblíbenou ZOO

Podnikáte výlety, chodíte na koupaliště, ale přesto neustále vymýšlíte, jak zabavit děti o prázdninách? Brumík připravil zajímavou možnost, jak děti pobavit. Brumíkova letní stezka probíhá od července do září v celé České republice. Děti se na akcích setkají s Brumíkem v životní velikosti a navíc mohou získat spoustu pěkných cen. Postačí si s sebou vzít 20 obalů této oblíbené dětské pochoutky. Kdo by chtěl soutěžit i jinak, pak se může zapojit prostřednictvím fotek a jejich sdílením v Deníku cestovatele, který najdete na stránkách http://letni-stezka.brumik.cz/.

Čekají vás hrady, zámky, zoo, aquaparky….

Stezky jsou rozděleny do tří kategorií. Dává vaše dítě přednost nekonečnému dovádění ve vodě? Pak je pro vás připravena Vodní stezka. Nebo má radši zvířata? Díky Zvířecí stezce můžete navštívit nejen známé české zoo, ale i ranče, jeskyně, dinoparky nebo Western Šiklův Mlýn. V neposlední řadě je také připravena Pohádková stezka. Princezny a princové se mohou potkat na českých hradech a zámcích jako je Bouzov, Lednice, Buchlov či Hradec nad Moravicí. Součástí programu Pohádkové stezky je Tour de Kids. Jedná se o cyklistické závody, kterých se můžou účastnit i nejmenší na odstrkovadlech.

618437_bebe-brumik-s-originalnym-pexesom

Vaše děti si mohou zajezdit na kole

Termíny jednotlivých akcí a další potřebné informace najdete na výše uvedených stránkách nebo facebooku, kde se rovněž můžete pochlubit fotografiemi zachycující pohodové okamžiky z vašich výletů a dozvědět se zajímavosti od dalších rodičů. Na oficiálních stránkách www.brumik.cz najdete nejen další tipy na výlety, ale i rady pro maminky nebo hry pro děti. Neseďte doma a užijte si léto společně s vašimi dětmi!

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *