Menu

Plavky – jaké budou v létě 2013 nosit dámy a obdivovat muži?

17.5.2013 - Móda a styl, Nakupování, Zábava
Plavky – jaké budou v létě 2013 nosit dámy a obdivovat muži?

plavky3Letní sezóna a s ní i volba, které plavky si letos pořídit, je už pomalu za dveřmi. Ano, brzy již nás čeká čas vodních radovánek a letního užívání. Možná právě nyní je ta správná chvíle k tomu, abyste se zamysleli a vybrali si nové plavky pro léto 2013. Stačí se podívat do obchodů nebo módních časopisů a zjistíte, že nabídka je bohatá. Na své si tak přijde naprosto každá z žen.

Ať chcete nebo nechcete, pokud toužíme být in a máte třeba i plán oslnit či jakkoliv vyprovokovat nejednoho muže, budete muset jít s módou. Ta jak se zdá, se letos nevyvíjí pouze jedním směrem. Co se tedy bude nosit na koupalištích a mořských plážích?

Pestrost, proužky i klasika

plavky4Ještě jednou zdůrazníme, že se budeme zabývat pouze dámským stylem. Určitě jste si všimli toho, že letí pestré barvy. Stejné to bude i u plavek. Velmi atraktivní budou pestré barvy plavek. Žádná divočina, spíše jednoduchost a opatrnost. Špatná nebude ani kombinace pouhých dvou barevných variant a to třeba i tak, že spodní díl plavek bude mít jednu barvu a horní druhou. Namixované plavky budou velkým hitem! Popularitu zaznamenávají také proužky, tedy ani proužkové plavky nebudou out! Pro mladší se i nadále hodí spíše dvoudílné plavky. Přece jen však, stejně jako i minulý rok, poletí i jednodílné provedení plavek. Nebude to sice pro každodenní nošení, ale čas od času neuškodí. Samozřejmě černé nebo jednobarevné plavky jsou klasikou, která tak brzo nezmizí!

plavky2Podívejme se ještě na střih. Spíše v retrostylu vypadá vysoký pas, ten se však letošní léto u vody bude u dívek a žen objevovat velmi často. Dalším prvkem jsou jakési třásně, které mají vyvolat alespoň opticky zvětšení prsou. Zkrátka v každém směru by dámské plavky pro rok 2013 měly působit elegantně, poutavě a sexy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *