Menu

Pár tipů na úžasné dárky

22.1.2015 - Nakupování
Pár tipů na úžasné dárky

zapalovac-celkovy-pohledKaždý občas přemýšlí nad tím, jaký dárek komu pořídit. Ať už na narozeniny, svátek, výročí, Valentýna. Něco jiného babičce, dceři, manželce, tchánovi. V jediném článku si představíme hned několik výrobků, které jsou praktické už tím, že v sobě ukrývají neskutečné množství variability. Jsou cenově dostupné, takže vás z toho nemusí omývat, praktické, elegantní, vkusné a dokonce i vtipné. Myslíte si, že to není možné? Ale je a hned vás o tom přesvědčím. Dárky, které si můžete dokonce i podle vlastní kreativity navrhnout sami.

Dárek pro turisty a kuřáky

Jedná se o dárek, kterým potěšíte každého, kdo si občas potřebuje rozdělat oheň ať už někde v kempu nebo ohnivou tyčinku pod nosem – cigaretu. Jedná se o zapalovač, který nepostrádá dlouholetou tradicí a zakládá si na kvalitě. Mimo jiné jde o vysoce elegantní záležitost a obrázek, fotku či nápis do něj necháte nesmazatelně vygravírovat pomocí diamantu. Dárek teoreticky pro každého. I v domácností je potřeba občas škrtnout sirkou a proč je nevyměnit za něco tak luxusního?

Dárek pro kempaře, rybáře, turistyplacatka

Oblíbené placatky, které mohou být s věnováním, citátem, fotografií se hodí především pro vášnivé rybáře, houbaře, turisty. Placatky jinak zvané také likérky, jsou skvělým dárkem pro muže každého věku.

Skleničky a hrníčky

Hrníčky se tváří, jako dárek vhodný především pro ženy, ale proč by hrníček se jménem či fotkou nemohl dostat i muž? Jde o záležitost, která neurazí a vždy připomene od koho je. Zvlášť pivním krýglem potěšíte především mužskou populaci.

šperkOcelové šperky

Tento druh šperků se těší velké popularitě jak u mužů, tak žen. A pokud se ještě nabízí možnost vybrat si nápis, jméno, citát, významné datum nebo dokonce nechat vygravírovat obličej milované osoby, jde o naprosto originální dárek.

Obrázek: www.foto-darek.cz

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *