Menu

Ostrava v plamenech

2.6.2015 - Festivaly, Párty
Ostrava v plamenech

Po úspěchu, který sklidil loňský premiérový ročník festivalu Ostrava v plamenech, se na něj můžete těšit i letos. Ostravskou Dolní oblast Vítkovice letos v srpnu ovládnou legendární kapely jako Freedom Call, Pretty Maids či Stratovarius.

Legendární hudebníci dorazí do Ostravy

Přijďte si poslechnout legendární kapely i vy

Přijďte si poslechnout legendární kapely i vy

První srpnovou sobotu si můžete vychutnat jedinečnou atmosféru hudebního festivalu Ostrava v plamenech a věřte, že důvodů, proč si tento zážitek nenechat za žádnou cenu ujít, je mnoho. Těšit se totiž můžete nejen na české, ale i zahraniční interprety. A co si pro letošní ročník pořadatelé Patrik Kohut a Petr Šiška připravili? Při výběru některých interpretů se zaměřili na ne ještě tolik známý Oriental Metal, který budou zastupovat kapely Myrath a Orphaned Land. Z českých legend návštěvníky jistě potěší stálice českých hitparád – skupina Citron. Přijďte si i vy užít hudební svátek a zavítejte do Ostravy. Lístky na festival Ostrava v plamenech jsou již v předprodeji, tak neváhejte a zakupte si je ještě dnes.

Proč zavítat do Ostravy

Kromě skvělého hudebního zážitku vás čeká i bohatý doprovodný program, se kterým se rozhodně nudit nebudete. Výhodou festivalu Ostrava v plamenech je především to, že každá kapela zahraje regulérní koncertní program na hlavním pódiu a návštěvníci si tak nemusí lámat hlavu s tím, že nestihnout některé z oblíbených interpretů na dalších místech, jak to často bývá na jiných festivalech. Cena lístků je v současné době 790 Kč a k dostání jsou v sítích Ticketpro, Ticketportal a GoOut.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *