Menu

Objevte Ameriku v Candy Store

12.7.2013 - Nakupování, Párty
Objevte Ameriku v Candy Store
V Candy Store na vás čekají americké věci. České tu nehledejte.

V Candy Store na vás čekají americké věci. České tu opravdu nenajdete.

Není v naší republice ještě moc známý, ale ti, co jej již navštívili, si ho zamilovali a často se do něj rádi vrací. Řeč je o Candy Store, obchodě, kde na vás po otevření dveří dýchne lákavá vůně Ameriky.

Americkou klasiku naleznete v Praze i v Brně a pro ty, co to mají do obou měst daleko, je tu skvělá zpráva a to ta, že Candy Store nabízí objednání zboží ve svém internetovém obchodě, takže si můžete Ameriku vychutnat kdekoliv. A z čeho že si můžete vybírat?

Co lze v Candy Store zakoupit?

Prodejna Candy Store vás překvapí příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou.

Prodejna Candy Store vás překvapí příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou.

V obchodě naleznete všechno možné – od čokoládových tyčinek, přes sladkosti Willy Wonka až po opravdu pestrou nabídku nápojů v plechovkách. Pochopitelně veškerý nabízený sortiment je čistě americký, takže zde nenaleznete nic z tuzemského trhu. O to vzácnější vám obchod bude připadat, jelikož můžete objevit i známé výrobky, které se v naší republice prodávají, ale s novými příchutěmi, o kterých si v našich obchodech můžeme nechat jen zdát. Láká vás třeba ochutnat starou známou Fantu nově s příchutí jahody nebo hroznů? A co třeba smetanová limonáda nebo dětský punč? Ze sladkostí vás mohou zaujmout například bonbóny M&M’s, které zde sežene v netradiční příchuti mentol nebo kokos. V Candy Store si opravdu vybere každý!

Čerstvé pochoutky pro každého

Pražská pobočka Candy Store vám navíc může nabídnout i dobroty jako tradiční americké cupcakes s polevou nebo krémovitý cheesecake. Pozornost si jistě zaslouží i mrkvový dort s bílou polevou či americká klasika – banánový chleba.

Něco navíc

Pokud patříte k těm, co již některou z prodejen Candy Store navštívili a chcete svoji přízeň dát najevo i svému okolí, máte možnost si zakoupit například placku nebo kšiltovku s logem Candy Store.

Ukažte, že jste opravdový fanoušek!

Ukažte, že jste opravdový fanoušek!

Můžete tak učinit třeba hned příští týden, kdy bude sortiment obchodu rozšířen o řadu nových amerických drinků.

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *