Menu

Móda na letní párty

5.7.2014 - Móda a styl
Móda na letní párty

Léto už je v plném proudu, a tak si můžeme začít naplno užívat všech jeho radostí a dobrodružství. Pokud vás již někdo pozval na nějakou tu letní party, ať už na vodě, u vody, s grilováním nebo bez, vevnitř nebo venku, určitě vás zajímá, co si obléci, s čím nešlápnete vedle a s čím zaručeně okouzlíte davy.

V létě všichni pořádají party, a když je nepořádají, tak na ně chodí. Jestli se taky na nějakou tu letní party chystáte, měli byste si rozmyslet, co na sebe. V létě bývají party většinou venku, a tak rozhodnout se, co na sebe, nebývá zcela jednoduché. Chvilku je hic a za chvíli přijde bouřka. Co hezkého tedy na sebe?

Holé bříško

Letošním hitem, který se k létu báječně hodí, je odhalování bříška, ať už si oblečete sukni s topem nebo šortky s topem, nebo šaty s odhaleným bříškem, nikdy nešlápnete vedle.

Zdroj: www.elle.com

Zdroj: www.elle.com

Overal

Dalším tipem na letní outfit je overal, který se na předních příčkách oblíbených kousků drží již pár posledních let. Vybírat můžete z různých barev, vzorů, ale i střihů, například s ramínky nebo bez. Nezapomínejte však na zajímavé doplňky, v podobě bižuterie a tlustých náramků, velmi zajímavou volbou jsou doplňky v etnickém stylu.

Zdroj: www.elle.com

Zdroj: www.elle.comž

Stylové kraťásky

Ještě déle se na výsluní drží kraťásky, neboli šortky. Opět můžete vybírat z různých střihů a barev. Kraťase vhodně zkombinujte s topem.

Zdroj: www.elle.com

Zdroj: www.elle.com

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *