Menu

Móda na festivalu v Karlových Varech

13.7.2014 - Festivaly, Móda a styl
Móda na festivalu v Karlových Varech

Jedna z největších událostí české filmové scény, a to přímo na mezinárodní úrovni, je opět tady. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech vítá hvězdy českého, ale i světového formátu a s potěšením i posměchem si prohlíží róby, do kterých se hvězdy oblékly či do kterých byly oblečeny předními návrháři.

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech byl již zahájen a my vám přinášíme hvězdné róby, které nás oslovily nejvíce. Jsou jednoduché, vkusné a elegantní.

Aňa Geislerová a bílý minimalismus

Aňa platí za největší módní ikonu zde v Čechách a i letos si dokázala svůj status obhájit. Aňa oblékla šaty z dílny českých módních umělců, jejichž střihové řešení bylo navrženo studiem CHATTY. Chválíme hlavně za sladění šatů s doplňky, a to se stříbrným psaníčkem a šperky.

Marek Navrátil, Idnes 1

Beata Rajská jako pudrová panenka

Česká návrhářka Beata Rajská předvedla zajímavé šaty pudrově růžového odstínu s vrstvenými pruhy poloprůsvitné látky.

Marek Navrátil, Idnes 2

Olga Menzelová a černý krajkový overal

Olze se letošní outfit dokonale podařil, a to hlavně oživení černého overalu svítivě oranžovou kabelkou, která model oživila a dodala mu potřebný šmrnc.

Marek Navrátil, Idnes 3

Andrea Verešová a Natali Ruden

Andreu Verešovou oblékla Natali Ruden. Šaty přímo odpovídají Andreinu stylu. Škoda jen, že je Andrea neoživila výraznějšími módními doplňky. Malá stříbrná kabelka s bílými šaty moc parády nenadělá.

Marek Navrátil 4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *