Menu

Lucie Bílá se vrací na koncertní pódia

14.9.2013 - Koncerty
Lucie Bílá se vrací na koncertní pódia
carmen1-300x336

Lucie Bílá je oblíbenou muzikálovou herečkou

Veleúspěšná zpěvačka a stálice českého showbyznysu se představí se svým turné „Černobílé turné 2013“. Koncertní šňůra odstartuje 14.10. v pražské Tipsport Aréně a zakončení se odehraje 3.11. v Českých Budějovicích. Lucie Bílá se svým turné zamíří do osmi českých a dvou slovenských měst. Využijte šanci poslechnout si patnácti násobnou slavici. Nechte se překvapit představením, které slibuje nejlepší scénu, zvuk, světla i stage. Lucie Bílá bude doprovázena taneční skupinou a známým hudebníkem Petrem Maláskem. Přísliby a předpoklady pro velkolepou show jsou obrovské. Přesvědčte se sami, jestli Lucie Bílá na české koncertní pódia přinese něco nového a překvapivého.

Lucie Bílá = drobná žena s obrovským hlasem

Lucie Bílá, vlastním jménem Hana Zaňáková, sklízí úspěchy již od 80. let minulého století. Do tohoto období patří nezapomenutelná píseň Neposlušné tenisky. V pozdější době se Lucie Bílá slavila úspěchy se songy jako jsou Láska je Láska, Jinak to nebude, Trouba nebo SMS. Rovněž duety například s Petrem Hapkou nebo s Karlem Gottem, byly velmi úspěšné. Díky svému podmanivému hlasu je také často obsazována do muzikálových rolí. Muzikálů, ve kterých Lucie Bílá účinkovala bylo více než deset a mezi ty nejznámější patří Dracula, Johanka z Arku, Carmen nebo Aida. Lucie Bílá je velice charismatická žena a proto není divu, že neušla ani účinkování ve filmu. Pořádané turné vám naskytne možnost poslechnout si největší hity Lucie Bílé a písně z nejnovějšího alba MODI.

74416_Lucie-Bila-2007-03

Zazpívejte si s Lucií její největší hity

Vstupenky můžete zakoupit přes portály Ticketpro, Ticketportal, Sazkaticket a Tiket Art. Lístek seženete od 390 Kč nebo si připlatíte za super exkluzivní místa, které vám zaručí bezprostřední blízkost pódia a skvělý výhled. Nenechte si ujít koncert nejpopulárnější české zpěvačky s obrovským hlasovým rozsahem a vyšperkovanou show.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *