Menu

Justin Timberlake – poprvé v České republice

1.2.2014 - Koncerty
Justin Timberlake – poprvé v České republice
JustinTimberlake

Justin Timberlake je velice charismatický muž

Justin Timberlake je veleúspěšný a slavný zpěvák a herec ověnčený cenami Grammy a Emmy. Vy máte nyní poprvé možnost Justina vidět v České republice. Tato skoro slavnostní událost se uskuteční 3.6. 2014 od osmi hodin v pražské O2 Aréně. Nenechte si ujít koncert plné jedinečné show, skvělých songůnezaměnitelného Justina s ještě více nezaměnitelným hlasem. Světové turné The 20/20 Experience World Tour máte již na dosah!

Justin Timberlake – idol, krasavec a nadmíru úspěšný muž

Justin Timberlake odstartoval svou úspěšnou kariéru v chlapecké kapele ´N Sync. Možná si ho ještě pamatujete s roztomilým kukučem a účesem plným nezbedných kudrlinek. Od té doby ale již uplynulo spousta času a z Justina Timberlake vyrostl sexy muž. Sólová kariéra byla skvělým krokem. První vydané sólové album Justified zaznamenalo téměř okamžitě obrovský úspěch a jinak to nebylo ani v případě desky Future Sex/Love Sounds. Nyní vám Justin Timberlake přijíždí představit třetí studiové album The 20/20 Experience. Justin Timberlake se nezapomenutelně zapsal a dostal do hlav fanoušků songy jako jsou například Cry Me a River, SexyBack, My Love či What Goes Around…Comes Around. Na kontě má také spolupráce s předními světovými zpěváky či producenty. Nelly Furtado, Timbaland, Snoop Dogg, Madonna nebo Jay-Z jsou jen malým výčtem lidí, kteří společně s Justinem vždy vytvořili zajímavý hudební počin.

nsync

Takhle si Justina pamatujeme z doby, kdy zpíval v ´N Sync

Jak již bylo řečeno, koncert se odehraje v Praze. Cena vstupenek je o něco vyšší, nicméně dá se očekávat, že půjde o hudební a taneční událost roku. Vstupenky se pohybují v ceně od 1690 Kč do 2590 Kč, nicméně jsou také připraveny VIP balíčky, za které můžete zaplatit 4290 Kč, 5090 Kč nebo dokonce 15030 Kč. Kupte si lístek a těšte se na večer plný skvělé hudby, vášnivého tance a zábavy s Justinem.

 

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *