Menu

Funflight – vzdušná zábava

19.1.2014 - Zábava
Funflight – vzdušná zábava
lg_Indoor-Skydiving-at-Skyventure-Orlando-Indoor-Wind-Tunnel-in

V tunelu můžete provádět různé krkolomné kousky

Chtěli byste zažít něco neobvyklého? Máte rádi adrenalinovou zábavu? Pak je tady pro vás Funflight! Jedná se o moderní způsob zábavy, sportu a poznání volného pádu bez toho, abyste museli sebrat odvahu a vyskočit z letadla. Zábava je určena téměř pro každého.  Musíte mít více než 5 let a váha nesmí překročit hranici 130 kilogramů. Pokud vás nesužují závažné zdravotní problémy anebo zrovna nečekáte miminko, nic nebrání tomu, abyste si tuto skvělou zábavu vyzkoušeli.

Volný pád bezpečně

Funflight je bezpečná forma volného pádu. Vše se odehrává ve vzdušném tunelu, kde proud vzduchu může dosahovat rychlosti až 280 km/h, což je už pořádný vítr. Tato legrace, ale vyžaduje určité zkušenosti s létáním. Úplní nováčci jsou nejdříve detailně seznámeni s průběhem letu odborným instruktorem. Ochranné pomůcky jako je helma, brýle, špunty do uší a kombinéza vám budou zapůjčeny a vy už se při chystání můžete těšit na vzdušný tunel, který sahá do výšky 14 metrů. Během letu, kde si budete užívat jedinečný pocit, se vám bude neustále věnovat instruktor. Vstupy jsou z důvodu fyzické náročnosti krátké, trvají minutu a půl. Po skončení letu můžete shlédnout video záznam, kde vám instruktor sdělí, co byste na příště mohli zlepšit a jako vzpomínku si můžete domů odnést DVD s vaším letem.

Latitud_Orlando_2577348

Zábavu si můžete užívat společně s dětmi

Zkuste adrenalinovou zábavu, při které zjistíte, že není úplně snadné ovládat své tělo. Volný pád v podobě Funflightu můžete vyzkoušet v Praze. Základní, dvojitý, trojitý nebo rodinný balíček můžete zakoupit i přes Ticketportal. Vydejte se vstříc nové a vzrušující adrenalinové zábavě!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *