Menu

E-cigareta – luxusní módní doplněk

21.4.2015 - Móda a styl
E-cigareta – luxusní módní doplněk
13836438950

I cigareta může být trendy

Také se vám poslední dobou stále častěji stává, že potkáte na autobusové zastávce nebo i v restauraci člověka, který cosi žužlá a poté se objeví oblak mnohdy voňavého dýmu? Mnoho z vás jistě ví, že tento člověk používá elektronickou cigaretu. E-cigareta se stala v posledních letech velkým hitem nejen proto, že klasické tabákové výrobky se zdražují neúměrně se zvyšujícími se platy, ale i proto, že je to jednoduše in. E-cigareta není pouze úsporná. Spousta lidí si svou E-cigaretu vyzdobí tak, že následně jejímu uživateli slouží i jako módní doplněk.

Od požitku k módě

Většina uživatelů využívá e-cigaretu k uspokojení své potřeby dávky nikotinu, ale najdou se mezi nimi i tací, kteří si své „kouřítko“ vyšperkují do nejmenších detailů. Je třeba upozornit na to, že pokud toužíte po originální a neokoukané e-cigaretě, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Můžete si zakoupit celou sadu, která obsahuje vše, co je potřeba k tomu, abyste mohli e-cigaretu používat, zároveň si však můžete zakoupit každou jednotlivou část zvlášť a svou e-cigaretu si jednoduše poskládat dle vlastních představ a přání. Na trhu jsou k dostání všemožné barvy baterií, nejrůznější tvary i barvy nádržek na liquid, které nesou i nejrůznější názvy.

images

Nesmrdí a vypadá skvěle!

Z jednotlivých komponentů si uživatel může poskládat svou e-cigaretu tak, aby mu nejen vyhovovala, ale aby reprezentovala i uživatele jako osobnost. Barvou a stylem pouzdra na vaši e-cigaretu dovedete vše k dokonalosti! Zdravější kouření v trendy kabátku je dostupné pro všechny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *