Menu

Den plný relaxu v pivních lázních

28.12.2013 - Relax, Zábava
Den plný relaxu v pivních lázních
hops1

Chmelové extrakty dovedou zázraky

Hledáte odpočinek, relax a zároveň i zábavu pro vás a partnera? Jednou z možností, jak si zpříjemnit volný den a přitom zkusit něco nového, nabízejí procedury v pivních lázních. Koupele obohacené o chmelové a bylinné extrakty, často doplněné o konzumaci piva, vás nabijí energií a dobrou náladou.  Dopřejte si i vy den plný pohody.

Pivo – léčebná procedura zevnitř i z venku   

Pivní lázně najdete v celkem hojném počtu po celé ČR. Bez problému můžete navštívit pivní lázně v městech jako je Plzeň, Praha, Ostrava, Brno nebo Olomouc. Pivní lázně mají ale mnohem větší kouzlo v horském prostředí, kde si kromě zaslouženého odpočinku, můžete užít i procházky případně lyžovačku. Takové lázně najdete v Rožnově pod Radhoštěm nebo Bahenci. Pokud máte radši kulturní památky, pak byste si mohli pobyt v pivních lázních dopřát například ve Štramberku nebo Kutné Hoře. V každém případě můžete pivních lázní navštívit, kolik chcete. Většinou se procedury liší od jednotlivých provozovatelů. Základem je samozřejmě pivní koupel složená z piva, kvasnic a bylinné směsi o teplotě pohybující se okolo 35 stupňů.

~hv_479_5

Pivní lázně mají kouzelnou atmosféru

Při koupelích můžete běžně konzumovat pivo, ať už je známé značky nebo z místních pivovárků. Po koupelích vás čeká relax v podobě odpočinku na slámových postelích nebo masáže či sauny. Spojte příjemné s užitečným a dopřejte si den, kdy budete až po krk ponořeni v pivě, které je od pradávna známé svými blahodárnými účinky na organismus.

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *