Menu

Chinaski slaví 20 let. Pro fanoušky si kluci připravili dárky i překvapení!

30.1.2014 - Koncerty, Párty, Zábava
Chinaski slaví 20 let. Pro fanoušky si kluci připravili dárky i překvapení!

Jedna z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších kapel české hudební scény oslaví dvacet let své kariéry. Chinaski jsou letos další kapelou, která slaví, a nachystali svým fanouškům hned dva dárky. První z nich – dvojCD 20 let v síti (Best of) – fanoušci mohli ocenit již loni v září, ten druhý – megakoncert v O2 aréně – mají teprve před sebou.

predtitulka120 let v síti aneb To nejlepší!

Album 20 let v síti s podtitulem Best of přináší největší hity jako 1. signální, Vrchlabí, Drobná paralela, ale i novější singly Zadarmo, Stížnost, Hlavolam a mnohé další. Jak již název napovídá, jde zkrátka o to nejlepší z tvorby kapely.

Podobná kompilace vyšla již před deseti lety k oslavě první dekády skupiny a nesla název Premium. Deska obsahovala i tenkrát nový singl 1970, který se v zápětí stal velkým hitem a nechybí ani na nové desce.

Megakoncert se blíží!

Chinaski slaví opravdu ve velkém stylu a tak nesmí chybět ani výroční koncert. Ten můžou fanoušci navštívit již příští čtvrtek, 6. února od 20 hod v pražské O2 aréně.

Nestihli jste koupit lístky? Nezoufejte!

Vstupenky jsou v předprodeji již od června loňského roku. Na výběr byly vstupenky na stání před podiem za 490 Kč a vstupenky k sezení do 1. patra za 590 Kč. Pokud však ještě nejste majitelem lístku, neklesejte na mysli, stále ještě máte šanci lístky získat. K mání je ještě necelých 600 míst k sezení ve 4. patře za cenu 390 Kč. Poslední vstupenky na Narozeninový koncert Chinaski 20 let v síti v pražské O2 areně jsou ještě k dostání v předprodeji prostřednictvím sazkaticket.cz.

Exkluzivní stage, No Name i jedna z vás na podiu!105872

Na únorovém koncertu Chinaski představí jedinečnou stage. Díky jeho uzpůsobení bude na kapelu a všechny projekce vidět i z těch nejvyšších pater a úhlů. Unikátní pódium navrhl stagedesigner Martin Hruška.

Hostem večera bude slavná slovenská kapela No Name, navíc se představí i výherkyně soutěže Zpívej, kterou kluci vyhlásili na svém Facebooku. Soutěž Zpívej kapela oznámila takto: “Jsi-li holka a chceš si s námi zazpívat v O2 areně píseň ‘Dobrák od kosti’, pak natoč vlastní video na jakoukoliv naši píseň a pošli. My vybereme podle našeho mínění pět nejlepších videí a pro to úplně nej necháme hlasovat. Výherkyni pak přivítáme nejen na pódiu, ale projde si s námi i zázemí O2 areny a dostane volnou vstupenku.”

Tím však s překvapeními Chinaski nekončí a dodávají: “Prvních 250 příchozích s platnou vstupenkou na plochu ke stání, kteří budou oblečeni v našich merchandisových tričkách, mohou okusit Golden Circle, ze kterého si mohou vychutnat naše vystoupení z úplné blízkosti. Více najdete na našich FB stránkách.”

O2 arena čeká šestimiliontého návštěvníka!

6-mil-karuselO2 arena letos oslaví deset let od svého otevření a chystá řadu překvapení a dárků. Tím největším bude dubnový koncert Robbieho Williamse.

Dárek dostane také sama O2 aréna a to v podobě šestimiliontého návštěvníka. Už je jasné, že tento návštěvník přijde na začátku února, buďto na některé z představení rodinné show Doba ledová, nebo později na koncert kapely Chinaski. Tento unikátní návštěvník dostane vždy po dvou vstupenkách na deset akcí z letošní nabídky podle vlastního výběru.

Teď už zbývá jen popřát Všechno nejlepší!  

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *