Menu

Buďte ve skvělé formě. Tancujte street dance!

25.8.2013 - Relax, Zábava
Buďte ve skvělé formě. Tancujte street dance!
přijďte se podívat do 331 Dance Studia v Olomouci

přijďte se podívat do 331 Dance Studia v Olomouci

Období prázdnin a dovolené bohužel končí a právě teď je ten správný čas zamyslet se, co s volným časem. Po celodenním sezení ve škole nebo v práci je velmi vhodné naplánovat si alespoň dvakrát v týdnu nějakou pohybovou aktivitu. Pohyb totiž pomáhá udržet lidský organismus v dobrém zdravotním stavu a tělesné i duševní kondici. Lidské tělo je velice důmyslně k pohybu uzpůsobeno, a jestliže jej nepoužíváme, ztrácí svalovou hmotu, která je pak snadno nahrazována tukem. Tělesná hmotnost se zvyšuje a s tím přicházejí bolesti kloubů, kostí a další zdravotní problémy.

Máme pro vás tip, jak své tělo udržet ve skvělé formě. Zkuste tancovat street dance. Street dance je všeobecně považován za jednu z nejlepších fyzických aktivit k odbourávání “tukové hmoty”. Zapojujete při něm totiž všechny svaly, ne jen některé (jako např. v posilovně). Kromě toho je tanec všeobecně nekonečným zdrojem dobré nálady a výborný způsob, jak zapomenout na starosti všedního dne. Lekce street dance probíhají zábavnou formou, při hudbě a v kolektivu, takže stereotyp rozhodně nehrozí. Kromě toho všeho má tanec velký společenský a kulturní přínos, využijete jej nejen při návštěvě diskoték.

Kde tancovat street dance v Olomouci?

Street dance je v poslední době velmi populární. Díky jeho propagaci prostřednictvím televizních tanečních soutěží i mnoha úspěšných filmů (Step Up / Let´s Dance, Street Dance, Honey, atd.) se mu jen v České republice věnují tisíce mladých lidí. V Olomouci můžete street dance tancovat díky 331 Dance Studiu, které nabízí kurzy pro zájemce všech věkových kategorií a především také pro úplné začátečníky.

331 Dance Studio Olomouc funguje již čtvrtým rokem pod záštitou street dance magazínu HipHopDance.cz. Nejde o velkou taneční školu, takže každý rok přijímá jen omezený počet zájemců. Ti si ale mohou dopřát individuální přístup od kvalitních lektorů, kteří se do 331 Dance Studia sjíždějí z celé Moravy.

Z nabídky tohoto olomouckého tanečního studia si vybere každý. Kurz 331 DSquad Junior (Hip Hop & House) je určen pro děti a juniory od 8 let, kurz 331 DSquad (Hip Hop & House) zase všem starším 15 let, kteří se chtějí věnovat základním stylům street dance, tedy hip hopu a housu. Slečny a dámy určitě zaujme kurz Ladies Dance, ve kterém se vyučují všechny “dámské” taneční styly jako dancehall, ladies hip hop, afro house, L.A. style, waacking, atd. Kurz Streetdance Styles je určený všem, kteří se chtějí naučit co nejvíce tanečních stylů spadajících pod street dance. Kromě hip hopu a house dance si v tomto kurzu zatancují také popping, locking, hype, mtv dance, atd. Poslední kurz Fun Dance pak zaujme všechny, kteří se chtějí tancem především bavit. Jde totiž o jednoduché lekce vedené spíše aerobním stylem, takže se jich nemusíte bát ani v případě, že si na jiné lekce netroufáte.

Kompletní nabídku 331 Dance Studia Olomouc najdete na www.331.cz/lekce.html. Co je ale důležité, právě teď probíhá zápis na taneční sezónu 2013/2014, takže pokud se alespoň jednoho z výše uvedených kurzů chcete zúčastnit, rozhodně neváhejte a přihlašte se.

Nekupujte zajíce v pytli

Basic Workshop proběhne již 1. září

Basic Workshop proběhne již 1. září

Chcete se podívat, jak to ve 331 Dance Studiu vypadá, jak probíhají jednotlivé lekce, atd.? Doražte na tzv. Basic Workshop, který proběhne 1. září 2013. Jde v podstatě o ukázkové lekce, na jejichž konci se můžete zapsat na jakýkoliv kurz za zvýhodněných podmínek. Kompletní informace a přihlášku na Basic Workshop najdete na www.331.cz/akce_basic.html.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *