Menu

Benátská! 2015

22.7.2015 - Festivaly
Benátská! 2015
benátská1

Hlavním hostem bude skupina Helloween

Milovníci metalu si jistě nenechají ujít letní festival Benátská!, který se koná 23 – 27. 7. 2015 v Liberci, ve sportovním areálu ve Vestci. Hlavním hostem je totiž skupina Helloween, která měla v česku v roce 2013 velký úspěch. Skupina v čele se zpěvákem Andy Derisem představí své nové album.

Co dalšího bude k vidění?

Mezi další metalové interprety, kteří se na festivalu objeví, uvidíte skupinu Arakain, Citron, Vitacit v čele s Vláďou Křížkem a Miloše Dodo Doležala. Pokud jste na klidnější styl hudby, určitě vás potěší vystoupení Chinaski, Davida Kollera, Anety Langerové, Vladimíra Mišíka, Wohnoutu, Xindla X, Michala Hrůzy nebo Václava Neckáře. Ze Slovenska pak dorazí skupina No Name, meky Žbirka, Desmond a výjimečně také Katarína Knechtová, která zde vystoupí s Cigánskymi Diabli. K doprovodnému programu patří výletní vláček, který vás sveze kolem areálu a vyhlídkové lety vrtulníkem. Můžete si zastřílet na airsoftové střelnici nebo se vyfotit s řadou celebrit. Pro děti se nabízí Duhový park a dětský koutek, kde vám pohlídají vaše ratolesti. A bude zde samozřejmě řada stánků s občerstvením.

Ve čtvrtek večer festival startuje ve formě večírku pro nedočkavé, který je jako každý rok zaměřen tématicky. Ceny vstupenek se pohybují mezi 8491 990 Kč. Program  je opravdu nabitý, tak si ho nenechte ujít!

Nenechte si ujít festival Benátská!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *