Menu

Aerodrome festival v čele se System Of a Down!

20.7.2013 - Koncerty
Aerodrome festival v čele se System Of a Down!
0718aerodrome

Už v polovině srpna to vypukne!

Ve středu 14. 8. 2013 na Výstavišti v Holešovicích v Praze máte jedinečnou možnost vidět System of a Down. Koncert této skupiny dlouhodobě patří k jednomu z nejžádanějších vystoupení nejen v České republice. Kapela vydala své první debutové album v roce 1998 s názvem System of a Down. V roce 2001 následovalo album Toxicity, které přineslo skupině obrovský úspěch v podobě čtyř platinových desek. Další v pořadí bylo album Steal This Album! Největší úspěch slavili s albem Mezmerize a Hypnotize. V roce 2006 se kapela rozhodla dočasně ukončit svoji činnost a fanoušci netrpělivě čekali na comeback, který kapela ohlásila na sklonku roku 2010. Nyní se Praha může chlubit tím, že přivítá skupinu ve složení Serj Tankian, Daron Malakian, Shavo Odadjian a John Dolmayan.

Praha zažije nářez

Na festivalu Aedrome se mimo System of a Down představí také americká punková skupina NOFX. Těšit se také můžete na metalrockové skupiny Killswitch Engage a Flogging Molly, v jejichž hudbě se prolíná punk rock a tradiční irské melodie. Kdo má rád pořádně tvrdou hudbu, neměl by si rozhodně tuto událost nechat ujít.

system-of-a-down_0

Skupina Aerodrome vystoupí v Praze

Vstupenky je možné zakoupit v sítích Ticketportal a Eventim CZ. Cena je buď 1290 Kč, nebo 2190 Kč. Festival je jednodenní. Fanoušci ze vzdálenějších měst tak mají nevýhodu. Výlet podniknutý na Aerodrome si ale můžete prodloužit pobytem v matičce Praze, která nabízí dostatek další kultury a zábavy. Dostupnost a cesta je bez problémů. Areál se nachází blízko metra Nádraží Holešovice a tramvaje vás dovezou až přímo před něj. Užijte si zbytek léta společně s System Of a Down!

Štítky: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *