Menu

Jaké párty šaty vybrat dle tvaru Vašeho těla

12.11.2015 - Móda a styl, Zábava
Jaké párty šaty vybrat dle tvaru Vašeho těla

Nalezení párty šatů, které jsou krásné, elegantní a módní je v dnešní době velmi snadné díky počtu stylů, které jsou k dispozici jak v kamenných obchodech, tak i na internetu. Mnohem těžší je ale najít šaty, které budou ideálně vyhovovat Vaší postavě a které budou upozorňovat na nejatraktivnější části Vašeho těla. V tomto článku Vám dáme několik tipů, jaké volnočasové a párty šaty vybírat dle tvaru Vašeho těla.

122

1. Tělo tvaru hrušky

Ženy s tímto typem těla se vyznačují tím, že mají úzká, malá ramena a širšími boky stejně jako hýžděmi. Pro kompenzaci této nerovnováhy volte ideálně splývavé šaty, které nejsou v pase příliš obtáhlé, takže dokážou maskovat šířku boků. Nejlepší volbou tak budou šaty s výrazným prvkem v oblasti pasu (například mašlí, nebo stuhou) a volnější sukní, která skryje Vaše výraznější boky. Vhodné jsou pro Vás též šaty bez ramínek.

2. Tělo tvaru obráceného trojúhelníku

Tento tvar těla je opakem k výše popsanému- horní část těla je širší než spodní část těla. Tento tvar těla je tudíž charakteristický širokými rameny, větším poprsím a tenkými nohami a boky. V tomto případě je vhodné vybrat šaty, které upozorňují na boky a zastírají šířku ramen. Hledejte šaty, které mají jednoduchou horní část se svislými čarami a zahrnují jakýkoliv typ zdobení na sukni, které jsou dnes velmi módní.

3. Tělo tvaru přesýpacích hodin

Tento tvar těla má výraznější ramena a boky spolu s útlým pasem. Ženy s tímto tvarem postavy si mohou gratulovat, protože budou vypadat perfektně téměř v každých párty šatech. Zvýrazněte proto své křivky a oblečte si šaty, s přiléhavým pasem. Můžete být velmi kreativní a zvolit dámské šaty s holými rameny, vzorované šaty, lesklé látky atd. Prakticky nic není problém.

4. Kulatý tvar těla

Pokud máte tělo zaobleného tvaru, spíše menší ruce a nohy, pak budou vhodnější párty šaty délky spíše po kolena volnějšího střihu spíše jednoduššího ražení bez výrazných designových prvků. V teplejších dnech můžete vyrazit v maxi šatech spolu s botami na podpatcích, které prodouží Vaše nohy.

Foto: a-moda.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *